Warsztaty tańców rzeszowskich
W miniony weekend ( 15-17.11.2019r.) w Młodzieżowym Domu Kultury we Włodawie dominowały tańce południowo – wschodniej Polski, z okolic Rzeszowa. Około 30 – osobowa grupa tancerzy Zespołu Tańca Ludowego „Włodawiacy" przez trzy dni poznawała dynamiczne polki i spokojniejsze sztajerki na warsztatach artystycznych, pod czujnym clomid online
okiem Pana Adama Woszczyny, instruktora i choreografa tańca, wieloletniego tancerza Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca „Mazowsze".
„Włodawiacy" poznali i opracowali suitę tańców rzeszowskich. Mimo dużego wysiłku i wielokrotnego powtarzania kroków i motywów tanecznych, zajęcia przyniosły dużo radości i satysfakcji zarówno samym uczestnikom, jak i prowadzącym.
Warsztaty takie gwarantują możliwość levitra online
wszechstronnego rozwoju oraz pracy nad uatrakcyjnieniem repertuaru. Są również doskonałą formą integracji i sposobem obcowania z kulturą na wysokim poziomie.
Mamy nadzieję, ze kamagra online
ZTL „Włodawiacy" wkrótce zaprezentuje swoją nową suitę taneczną i dostarczy widzom wiele emocji.
Dziękujemy Panu Adamowi za zaangażowanie, profesjonalizm w prowadzeniu zajęć i poświęcony naszej młodzieży czas.
« poprzednia | następna » |
---|