Get Adobe Flash player

Designed by Joomla! Slider



facebook

Rekrutacja 2020/21
Kontakt z nami

Młodzieżowy Dom Kultury
im. Oskara Kolberga

ul. Partyzantów 17
22 - 200 Włodawa

tel. 82 5726531,
faks 82 5726532,


e-mail:

dyrektor

sekretariat

administrator

 

Konto Rady Rodziców

Młodzieżowego Domu Kultury
we Włodawie

nr 22 8042 0006 2001 0000 0853 0001

w Banku Spółdzielczym w Parczewie

Oddział we Włodawie

 

informacja o opłatach na rok szkolny 2020/21

postheadericon XIX Powiatowy Konkurs Plastyczny „BOŻE NARODZENIE – TRADYCJE I WSPÓŁCZESNOŚĆ"

Włodawa, dnia 5 grudnia 2017 r.

Protokół z posiedzenia komisji oceniającej prace nadesłane
na XIX Powiatowy Konkurs Plastyczny
„BOŻE NARODZENIE – TRADYCJE I WSPÓŁCZESNOŚĆ"

Na konkurs wpłynęło 184 prace z następujących szkół i placówek oświatowych:
1) Szkoła Podstawowa w Wytycznie - 17 prac,
2) Szkoła Podstawowa w Wyrykach - 6 prac,
3) Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Hańsku - 1 praca,
4) Zespół Szkół w Woli Uhruskiej - 27 prac,
5) Przedszkole Miejskie nr 2 we Włodawie - 9 prac,
6) Zespół Szkół w Urszulinie - 22 prace,
7) Szkoła Podstawowa nr 2 we Włodawie - 12 prac,
8) Szkoła Podstawowa nr 3 we Włodawie - 4 prace,
9) Miejskie Przedszkole Integracyjne we Włodawie - 10 prac,
10) Publiczne buy kamagra Gimnazjum nr 2 we Włodawie - 3 prace,
11) Szkoła Podstawowa w Starym Brusie - 15 prac,
12) Szkoła Podstawowa w Woli Wereszczyńskiej - 1 praca,
13) Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy we Włodawie - 6 prac,
14) Przedszkole Miejskie nr 1 we Włodawie - 15 prac,
15) Szkoła Podstawowa w Orchówku - 1 praca,
16) I Liceum Ogólnokształcące we Włodawie - 15 prac,
17) Szkoła Podstawowa w Żukowie - 6 prac,
18) Młodzieżowy Dom Kultury we Włodawie - 14 prac.

Do oceny prac powołano komisję w składzie:
1. Pani Grażyna Nowak – zastępca Kierownika Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej we Włodawie, przewodnicząca Jury,
2. Pan Leszek Popik – kierownik Wydziału Edukacji i Polityki Społecznej Starostwa Powiatowego we Włodawie, członek Jury,
3. Pan Marek Wójciga – dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury we Włodawie, członek Jury.

XIX Powiatowy Konkurs Plastyczny „BOŻE NARODZENIE – TRADYCJE I WSPÓŁCZESNOŚĆ" XIX Powiatowy Konkurs Plastyczny „BOŻE NARODZENIE – TRADYCJE I WSPÓŁCZESNOŚĆ" XIX Powiatowy Konkurs Plastyczny „BOŻE NARODZENIE – TRADYCJE I WSPÓŁCZESNOŚĆ"

Komisja po zapoznaniu się z regulaminem konkursu oceniała prace zgodnie z kryteriami podanymi w regulaminie biorąc przede wszystkim pod uwagę:
· samodzielność wykonania,
· zgodność z tradycją,
· nowatorstwo buy levitra technik i materiałów,
· estetykę wykonania.
Wszystkie prace podzielono na 3 kategorie wiekowe:
I kategoria - klasa I - III SP,
II kategoria - klasa IV-VII SP,
III kategoria - klasy gimnazjalne i ponadgimnazjalne

Komisja oceniała prace w trzech kategoriach wiekowych i przyznała następujące nagrody:

I kategoria: klasa I – III
Nagrody:
Justyna Myć, 8 lat, za pracę "Wieczór wigilijny", z Zespołu Szkół w Urszulinie, opiekun artystyczny Danuta Chwedoruk,
Emilia Banachewicz, 7 lat, za pracę "Narodziny Pana Jezusa", z Zespołu Szkół w Urszulinie, opiekun artystyczny Urszula Ciekierda,
Julia Kudytyn, 6 lat, za pracę "Aniołek", z Przedszkola Miejskiego nr 1 we Włodawie, opiekun artystyczny Iwona Danielczuk,

Laura Dragan, 9 lat, za pracę "Boże Narodzenie w Betlejem" z Zespołu Szkół w Urszulinie, opiekun artystyczny Danuta Chwedoruk,
Maja Wysokińska, 7 lat, z Młodzieżowego Domu Kultury we Włodawie, opiekun artystyczny Anna Butryn,
Alicja Kudytyn, 6 lat, za pracę "Kolędnicy", z Przedszkola Miejskiego nr 1 we Włodawie, opiekun artystyczny Agnieszka Matczuk,
Lena Łuszczewska, 7 lat, za pracę "Boże Narodzenie", z Zespołu Szkół w Urszulinie, opiekun artystyczny Urszula Ciekierda,
Jowita Kijańczuk, 7 lat, z Młodzieżowego Domu buy clomid Kultury we Włodawie, opiekun artystyczny Anna Butryn,
Hania Celińska, 6 lat, za pracę "Szopka", z Miejskiego Przedszkola Integracyjnego we Włodawie, opiekun artystyczny Jolanta Dragan, Edyta Lewaj,
Ania Rędziniak, 6 lat, za pracę "Choinka", z Miejskiego Przedszkola Integracyjnego we Włodawie, opiekun artystyczny Jolanta Dragan, Edyta Lewaj,
Paweł Makus, 9 lat, za pracę "Szopka", ze Szkoły Podstawowej nr 2 we Włodawie, opiekun artystyczny Emil Witowski,
Michał Połuszańczyk, 9 lat, za pracę "Szopka" ze Szkoły Podstawowej nr 3 we Włodawie, opiekun artystyczny Elżbieta Radczuk,
Adam Pogonowski, 6 lat, za pracę "Szopka Betlejemska" z Przedszkola Miejskiego nr 2 we Włodawie, opiekun artystyczny Natalia Solecka, Dorota Winiarczyk,
Piotr Ochrymiuk, 9 lat, za pracę "Szopka" ze Szkoły Podstawowej nr 2 we Włodawie, opiekun artystyczny Emil Witowski,
Hanna Paprota, 6 lat, za pracę "Choinka", z Przedszkola Miejskiego nr 2 we Włodawie opiekun artystyczny Natalia Solecka, Dorota Winiarczyk,
Magdalena Kruk, 7 lat, za pracę "Wigilja w mojej rodzinie", z Zespołu Szkół w Woli Uhruskiej, opiekun artystyczny Marzena Antoniuk,
Nagroda Specjalna Dyrektora MDK
Grupa dzieci sześcioletnich "Misiaczki", 6 lat, z Zespołu Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Hańsku, opiekun artystyczny Justyna Grzeszczuk,

II kategoria: klasa IV – VII
Nagrody:
Marzena Tadyniewicz, 11 lat, za pracę "Kolędnicy", ze Szkoły Podstawowej w Wytycznie, opiekun artystyczny Izabela Kupisz,
Oliwia Jurek, 10 lat, za pracę Herody" z Zespołu Szkół w Woli Uhruskiej, opiekun artystyczny buy propecia online Marzena Antoniuk,
Jakub Kolano, 10 lat, za pracę "Trzej królowie", ze Szkoły Podstawowej w Wytycznie, opiekun artystyczny Izabela Kupisz,
Filip Żurawski, 10 lat, z Młodzieżowego Domu Kultury we Włodawie, opiekun artystyczny Anna Butryn,
Pola Łubkowska, 11 lat, z Młodzieżowego Domu Kultury we Włodawie, opiekun artystyczny Anna Butryn,
Julia Rybczyńska, 12 lat, z Młodzieżowego Domu Kultury we Włodawie, opiekun artystyczny Anna Butryn,
Bartosz Tasak, 12 lat, za pracę "Święta – witraż", ze Szkoły Podstawowej nr 2 we Włodawie, opiekun artystyczny Maria Pogonowska,
Katarzyna Szymańska, 13 lat, za pracę "Anioł z gwiazdą", ze Szkoły Podstawowej w Wytycznie, opiekun artystyczny Izabela Kupisz,
Anna Sidoruk, 13 lat, z Młodzieżowego Domu Kultury we Włodawie, opiekun artystyczny Anna Butryn,
Mateusz Chamelczuk, 11 lat, za pracę, "Święty Mikołaj i Jego prezenty", z Zespołu Szkół w Woli Uhruskiej, opiekun artystyczny Marzena Antoniuk,
Klaudia Czerwińska, 11 lat, za pracę "Anioł w niebieskiej sukience" ze Szkoły Podstawowej w Wytycznie, opiekun artystyczny Izabela Kupisz,
Karolina Kurpiel, 10 lat, za pracę "Choinka" z Zespołu Szkół w Woli Uhruskiej, opiekun artystyczny Marzena Antoniuk,
Zofia Zalewska, 10 lat, za pracę "Choinka" z Zespołu Szkół w Woli Uhruskiej, opiekun artystyczny Marzena Antoniuk,
Tomasz Wójtowicki, 11 lat, za pracę "Choinka" z Zespołu Szkół w Woli Uhruskiej, opiekun artystyczny Marzena Antoniuk,
Karolina Dąbrowska, 11 lat, za pracę "Pasterka"z Zespołu Szkół w Woli Uhruskiej, opiekun artystyczny Marzena Antoniuk,
III kategoria: klasy gimnazjalne i ponadgimnazjalne
Nagrody:
Łukasz Klimek, 15 lat, za pracę "Szopka Bożonarodzeniowa", ze Specjalnego Ośrodka
Szkolno-Wychowawczego we Włodawie, opiekun artystyczny Katarzyna Smolik,
Martyna Borowiec, 15 lat, za pracę "Tradycja Bożonarodzeniowa – dzielenie się opłatkiem", z Publicznego Gimnazjum nr 2 we Włodawie, opiekun artystyczny Małgorzata Szadkowska,
Jakub Linkiewicz, 14 lat, z Młodzieżowego Domu Kultury we Włodawie, opiekun artystyczny Anna buy clomid online Butryn,
Izabela Pietraszyk, 15 lat, za pracę "Pająk", ze Szkoły Podstawowej w Starym Brusie, opiekun artystyczny Alina Karabowicz,
Aleksandra Dragan, 16 lat, za pracę "Pejzaż zimowy", z I Liceum Ogólnokształcącego we Włodawie, opiekun artystyczny Renata Sidoruk,
Sylwia Chałupnik, 19 lat, za pracę "Wieniec Bożonarodzeniowy", ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego we Włodawie, opiekun artystyczny
Aneta Czerwińska.

Na tym protokół zakończono i podpisano


Dzisiaj jest: Sobota
23 Stycznia 2021
Imieniny obchodzą
Emerencja, Ildefons, Jan, Klemens,
Maria, Rajmund, Rajmunda, Wrócisława

Do końca roku zostało 343 dni.
Zodiak: Wodnik

 

Placówka uczestniczy

w programie LEGO EDUCATION

FIRST® LEGO® League

FIRST Foot2